Brand Image
0%
Loading ...
Strona główna -> Eksperci

Nasi eksperci

Współpracujemy z doświadczonymi
specjalistami z dziedziny Anti-Aging.

Współpracujemy z doświadczonymi
specjalistami z dziedziny Anti-Aging.

Strona główna -> Eksperci

Nasi eksperci

Współpracujemy z doświadczonymi
specjalistami z dziedziny Anti-Aging.

Prof. dr hab. n. med. Marzena Wyganowska

Specjalista w dziedzinie Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii z wieloletnim doświadczeniem. W 2019r. odebrała z rąk Prezydenta RP nominacje uzyskując tytuł Profesora Nauk Medycznych. Niezmiernie ceniony przez lekarzy ekspert i wykładowca Podyplomowych Studiów Estetyki Twarzy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jej zamiłowanie i pasja skupia się na procesach biostymulacji i bioregeneracji tkanek. Jest autorką ponad 120 publikacji zamieszczonych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Wybitny i szanowany Opinion Leader, trener i prelegent na krajowych i zagranicznych Kongresach Medycyny Anti Aging. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów przywracających skórze równowagę biologiczną.

dr n. med. Magdalena Łopuszyńska

Specjalista dermatolog, wybitny ekspert Medycyny Anti-Aging z 25 letnim doświadczeniem. Autorka wielu prac naukowych z zakresu dermatologii oraz kosmetologii. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Mimo, iż swą potężną wiedzą i doświadczeniem mogłaby obdarować setki lekarzy, to dzięki swej pasji, sile charakteru, żelaznym zasadom i nieustannemu dążeniu do perfekcjonizmu wciąż doskonali swój warsztat pracy i poszukuje nowych terapii, zdobywając kolejne umiejętności na światowych i krajowych kongresach, konferencjach i szkoleniach. Najwyższe standardy i jakość wykonywanych usług oraz pełny profil bezpieczeństwa to kwestie, w których Pani doktor nie uznaje kompromisu. To wszystko kroczy w parze z przenikającą od przekroczenia progu gabinetu życzliwością i indywidualnym podejściem.

dr Dorota Bystrzanowska

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, ze specjalizacją I i II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice. Z pasji i wykształcenia zajmuje się też dermatologią estetyczną, w której łączy wiedzę dermatologiczną z możliwościami medycyny AntiAging. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne lasery i technologie poprawiając nie tylko urodę, ale także lecząc powikłania różnych chorób. Od kilkudziesięciu lat prowadzi również wraz z zespołem badania kliniczne, umożliwiając w ten sposób pacjentom dostęp do najnowszych, ogólnie niedostępnych terapii.

dr Barbara Jerschina

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Europejskiego i Światowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Posiada szeroką wiedzę, doświadczenie, wybitne kompetencje techniczne oraz szczególną umiejętność holistycznego spojrzenia na pacjenta. Specjalizuje się w kompleksowych metamorfozach, opartych na indywidualnie skomponowanych programach z zakresu medycyny estetycznej połączonych z diagnostyką ogólnego stanu zdrowia. W ciągu prawie 20 lat praktyki zawodowej uczestniczyła w licznych kongresach w roli prelegenta, dzięki czemu opracowała wiele oryginalnych technik zabiegowych.

Prof. Waldemar Placek

Wybitny specjalista z zakresu dermatologii klinicznej, dermatochirurgii i medycyny AnA-Aging. Trudno znaleźć specjalistę z tak bogatym dorobkiem naukowym i ponad 50 letnim doświadczeniem w pracy zawodowe. W 2002r. uzyskał Srebrny Krzyż Zasługi, w 2019r. Złoty Krzyż zasługi, a w 2022r. Medal Komisji Edukacji Narodowej za całokształt działalności. Szanowany i uwielbiany przez lekarzy Profesor pięciokrotnie był wybierany na Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie dermatologii i wenerologii, co sprawiło, że tę funkcję pełnił przez ponad 20 lat. W latach 2005 – 2008 był Konsultantem Krajowym w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Nie sposób też przytoczyć ponad 500 publikacji prac zarówno klinicznych, jak i eksperymentalnych w czasopismach naukowych o międzynarodowym zasięgu. Dodatkową pasją Profesora jest dziedzina dermatologii estetycznej, której poświęca każdą wolna chwilę. W 2016r. wydał pierwszy w Polsce całościowe opracowanie „Dermatologia estetyczna” przedstawiającego szeroki przegląd metod zabiegowych stosowanych obecnie w kosmetologii i medycynie estetycznej.

dr Beata Kociemba

Specjalista dermatologii i uznany ekspert medycyny Anti-Aging. Jako jedna z pierwszych w Polsce ukończyła szkołę Medycyny Estetycznej PTME w Warszawie, a doświadczenie w tej dziedzinie zdobywała w najlepszych ośrodkach w Polsce i za granicą. Już w 2008 roku założyła własną klinikę „Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej i Laserowej Beauty Derm”. Prekursorka wielu nowych technik zabiegowych oraz technologii laserowych jak np.: Thermage, Hifu, Laser CO2, Radiofrekfencja, w zakresie których ma potężną wiedzę i doświadczenie i w których się specjalizuje. Nieustanne kształcenie się, poznawanie i tworzenie nowych technik zabiegowych sprawia Pani doktor ogromną satysfakcję.

dr n. med. Carmen Vincent

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2001 roku profesjonalnie zajmuje się dermatologią estetyczną, dermatochirurgią i kosmetologią. W 2004 roku ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie kosmetologii na Wydziale Biotechnologii Politechniki Łódzkiej. W trakcie siedemnastoletniej praktyki odbyła kilkadziesiąt kursów w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Co roku uczestniczy we wszystkich najważniejszych konferencjach medycznych i estetycznych zarówno w Polsce, jaki i za granicą. Od 2011 roku współpracuje jako wykładowca z Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging SLDE w Warszawie. Każdego dnia z ogromnym zaangażowaniem, empatią i troską konsultuje pacjentów w każdym wieku, nawet tych najmniejszych od pierwszego dnia życia.